Кутии
Термо паста Polartherm X8-005 - 5g
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Купи на изплащане
Polartherm представя X-8, нова термична паста, проектирана с изключително съотношение цена-производителност, специално създадена за масовите потребители на компютри. Като термична паста с нисък вискозитет, X-8 е много лесна за нанасяне, тъй като се разпространява в топлинния разпределител на процесора само чрез контактното налягане на охладителя на процесора. Въпреки че инструментите за нанасяне не са необходими, те са включени в пастата. Топлинната проводимост на X-8 е добра, което го прави подходящ за геймърски компютри с процесори, които имат мощност на топлинно разсейване (TDP) до 70W. Това обхваща процесорите Core i3/i5 и Core Ultra 3/5 на Intel, както и сериите Ryzen 3 и 5 на AMD.
| Производител | Polartherm |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | PT-X8-005 |
| Количество/Тегло | 5g |
| Плътност | 2.6 g/cm3 |
| Лимитна температура | -50° ~ 150° |
| Други | Вискозитет: 2.6 g/cm³ |
| Гаранция | 0 месеца |