Кутии
Термо паста Thermal Grizzly Aeronaut 3.9g
6.00 €
/ 11.73 лв.
Спечели 6 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12131
Купи на изплащане
| Производител | Thermal Grizzly |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | TG-A-015-R |
| Количество/Тегло | 3.9g |
| Термична устойчивост | 0.0129 K / W |
| Лимитна температура | -150 ° C / +200 ° C |
| Топлопроводимост | 8.5 W/mK |
| Вискозитет | 110-160 Pas |
| Други | Плътност: 2.6 g/cm³ |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!