Кутии
Термо паста Thermal Grizzly Conductonaut Liquid Metal 1g
12.00 €
/ 23.47 лв.
Спечели 12 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12132
Купи на изплащане
| Производител | Thermal Grizzly |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | TG-C-001-R |
| Количество/Тегло | 1g |
| Лимитна температура | 10 ° C / +140 ° C |
| Топлопроводимост | 73 W/mk |
| Вискозитет | 0.0021 Pas |
| Други | Плътност: 6.24 g/cm³ |
| Гаранция | 0 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!