Кутии
Термо паста Thermal Grizzly Hydronaut 26g
39.00 €
/ 76.28 лв.
Спечели 39 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12141
Купи на изплащане
| Производител | Thermal Grizzly |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | TG-H-100-R |
| Количество/Тегло | 26g |
| Термична устойчивост | 0.0076 K / W |
| Лимитна температура | -200 ° C / +350 ° C |
| Топлопроводимост | 11.8 W/mk |
| Вискозитет | 140-190 Pas |
| Други | Плътност: 2.6 g/cm³ |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!