Кутии
Термо паста Thermal Grizzly Kryonaut 1g
9.00 €
/ 17.60 лв.
Спечели 9 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12130
Купи на изплащане
| Производител | Thermal Grizzly |
| Вид | Термо паста |
| Продуктов код | TG-K-001-RS |
| Количество/Тегло | 1g |
| Термична устойчивост | 0.0032 K / W |
| Лимитна температура | -250 ° C / +350 ° C |
| Топлопроводимост | 12.5 W/mk |
| Вискозитет | 120-170 Pas |
| Други | Плътност: 3.7 g/cm³ |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!