Кутии
Диск SSD ADATA SU650 480GB 3D NAND 2.5" SATA III
83.00 €
/ 162.33 лв.
Спечели 83 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14826
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Продуктов код | ASU650SS-480GT-R |
| Капацитет | 480GB |
| Скорост при четене | до 520MB/s |
| Скорост при запис | до 450MB/s |
| IOPS | Read/Write: 40K/75K IOPS |
| Тип памет | 3D NAND |
| MTBF (часове за функциониране) | 2,000,000hr |
| Тегло | 47.5g |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| RGB подсветка | Не |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
