Кутии
Диск SSD Gigabyte 240GB 2.5" SATA III
60.00 €
/ 117.35 лв.
Спечели 60 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12241
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GP-GSTFS31240GNTD |
| Капацитет | 240GB |
| Скорост при четене | до 500MB/s |
| Скорост при запис | до 420MB/s |
| IOPS | Read/Write: 50K/75K IOPS |
| Тип памет | NAND flash |
| Тегло | 53 |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| RGB подсветка | Не |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
