Кутии
Диск SSD Gigabyte 256GB 2.5" SATA III
66.00 €
/ 129.08 лв.
Спечели 66 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12244
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | UD PRO 256GB |
| Капацитет | 256GB |
| Скорост при четене | до 530MB/s |
| Скорост при запис | до 500MB/s |
| IOPS | Random Read : 70K IOPS / Random Write : 40K IOPS |
| Тип памет | 3D TLC |
| Тегло | 53 |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
