Кутии
Диск SSD Gigabyte 480GB 2.5" SATA III
80.00 €
/ 156.47 лв.
Спечели 80 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12245
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GP-GSTFS31480GNTD |
| Капацитет | 480GB |
| Скорост при четене | до 550MB/s |
| Скорост при запис | до 480MB/s |
| IOPS | Read/Write: 75K/70K IOPS |
| Тип памет | NAND flash |
| Тегло | 53 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
