Кутии
Диск SSD KINGSTON A400 240GB 2.5" SATA III
69.00 €
/ 134.95 лв.
Спечели 69 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12190
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | SA400S37/240G |
| Капацитет | 240GB |
| Скорост при четене | до 500MB/s |
| Скорост при запис | до 350MB/s |
| Тип памет | 3D NAND |
| Тегло | 41g |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Други | Устойчив на удари и вибрации за по голяма надеждност, когато се използва в преносим компютър или друго мобилно устройство |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
