Кутии
Диск SSD Kingston KC600 512 GB 2.5" SATA III
158.00 €
/ 309.02 лв.
Спечели 158 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12255
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | SKC600/512G |
| Капацитет | 512GB |
| Скорост при четене | до 550MB/s |
| Скорост при запис | до 520MB/s |
| IOPS | Read/Write 90,000/80,000 IOPS |
| Тип памет | 3D TLC |
| Тегло | 41g |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Други | XTS-AES 256-bit хадруерно криптиране |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
