Кутии
Диск SSD Kingston Server DC600M 960GB 2.5" SATA3 6Gb/s - SEDC600M/960G
436.00 €
/ 852.74 лв.
Спечели 436 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 61209
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | SEDC600M/960G |
| Капацитет | 960GB |
| Скорост при четене | до 560MB/s |
| Скорост при запис | до 530MB/s |
| Тип памет | 3D TLC |
| MTBF (часове за функциониране) | 2000000 hr |
| Форм фактор | 2.5" |
| Други | 960GB – 1752TBW, 1 DWPD (5 years), 1.66 DWPD (3 years) |
| Tип | SSD диск |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 69.9mm x 100mm x 7mm |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
