Кутии
Диск SSD MSI SPATIUM S270 480GB 2.5" 3D NAND SATA3 6Gb/s - S78-440E350-P83
88.00 €
/ 172.11 лв.
Спечели 88 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50855
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Капацитет | 480GB |
| Скорост при четене | до 450MB/s |
| Скорост при запис | до 335MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash PHISON S11 |
| MTBF (часове за функциониране) | 2000000 hr |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 100.45 x 69.85 x 7 mm |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
