Кутии
Диск SSD SAMSUNG PM893, 240GB, 2.5" SATA III 6Gb/s Bulk - MZ7L3240HCHQ-00A07
226.00 €
/ 442.02 лв.
Спечели 226 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 39556
Купи на изплащане
| Производител | Samsung |
| Продуктов код | MZ7L3240HCHQ-00A07 |
| Капацитет | 240GB |
| Скорост при четене | до 550MB/s |
| Скорост при запис | до 350MB/s |
| Тип памет | TLC |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| RGB подсветка | Не |
| Интерфейс SATA | SATA 6 Gb/s |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
