Кутии
Диск SSD Samsung PM893 480GB 2.5" SATA3 6Gb/s Black - MZ7L3480HCHQ-00A07
551.00 €
/ 1077.66 лв.
Спечели 551 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 34502
Купи на изплащане
| Производител | Samsung |
| Продуктов код | MZ7L3480HCHQ-00A07 |
| Капацитет | 480GB |
| Скорост при четене | до 560MB/s |
| Скорост при запис | до 530MB/s |
| IOPS | 980000 IOPS / 310000 IOPS |
| Тип памет | 3D TLC |
| MTBF (часове за функциониране) | 2000000 ч. |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Други | Поддържа TRIM, 256-bit AES криптиране |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 100.2 x 69.85 x 6.8 мм |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
