Кутии
Диск SSD Samsung PM893 SATA 2.5”, 1.92TB, SATA 6 Gb/s, MZ7L31T9HBLT-00A07, Bulk
1191.00 €
/ 2329.39 лв.
Спечели 1 191 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 41680
Купи на изплащане
| Производител | Samsung |
| Продуктов код | MZ7L31T9HBLT-00A07 |
| Капацитет | 1920GB |
| Скорост при четене | до 550MB/s |
| Скорост при запис | до 520MB/s |
| Тип памет | Samsung V-NAND 3-bit MLC |
| Скорост на трансфер SATA | 6Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Други | TLC, Samsung V-NAND 3-bit MLC |
| RGB подсветка | Не |
| Tип | SSD диск |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 100 X 69.85 X 6.8 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
