Кутии
Диск SSD SAMSUNG PM893 SATA 2.5”, 960 GB SATA III, MZ7L3960HCJR-00A07, Bulk
823.00 €
/ 1609.65 лв.
Спечели 823 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52788
Купи на изплащане
| Производител | Samsung |
| Продуктов код | MZ7L3960HCJR-00A07 |
| Капацитет | 960GB |
| Скорост при четене | до 550MB/s |
| Скорост при запис | до 520MB/s |
| Тип памет | TLC |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA 3 |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 100 X 69.85 X 6.8 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
