Кутии
Геймърски стол Corsair T3 RUSH - Fabric Grey/White
329.00 €
/ 643.47 лв.
Спечели 329 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68238
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Газов амортисьор | Да |
| Цвят | Бял Сив |
| Обшивка на стола | Текстил |
| Височина на облегалката | 850 мм |
| Ширина на седалката | 540 мм |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Максимално тегло | 120 kg |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
