Кутии
Геймърски стол Corsair TC100 RELAXED - Fabric Black/Black
219.00 €
/ 428.33 лв.
Спечели 219 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68229
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CF-9010051-WW |
| Тип | Геймърски стол |
| Газов амортисьор | Да |
| Цвят | Черен |
| Обшивка на стола | Текстил |
| Ширина на седалката | 540 мм |
| Дълбочина на седалката | 500 мм |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Максимално тегло | 120 kg |
| Регулиране височина | 45 - 55 cm |
| ЦВЯТ | Черен |
| Х-КА 7 | Class 4 Gas Lift |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
