Кутии
Геймърски стол LORGAR CHA41 - (LRG-CHA41-BK-PR)
384.00 €
/ 751.04 лв.
Спечели 384 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 68142
Купи на изплащане
| Производител | LORGAR |
| Продуктов код | LRG-CHA41-BK-PR |
| Тип | Геймърски стол |
| Газов амортисьор | Да |
| Тегло | 23000 g |
| Цвят | Черен Индиго |
| Обшивка на стола | Текстил |
| Височина на облегалката | 1320 мм |
| Ширина на седалката | 490 мм |
| Дълбочина на седалката | 510 мм |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Максимално тегло | 150 kg |
| Регулиране височина | Class 4 Gas Lift |
| Х-КА 7 | 60 мм PU колела против надраскване |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
