Кутии
Геймърски стол Corsair TC500 LUXE - Sherwood
549.00 €
/ 1073.75 лв.
Спечели 549 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 68239
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Газов амортисьор | Да |
| Обшивка на стола | Текстил |
| Височина на облегалката | 850 мм |
| Ширина на седалката | 590 мм |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Максимално тегло | 120 kg |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
