Кутии
Конзола Microsoft Xbox Series S 512 GB Wi-Fi White
500.00 €
/ 977.92 лв.
Спечели 500 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 46602
| Производител | Microsoft |
| Продуктов код | KSLMI1ONE0037 |
| Гаранция | 12 месеца |
| Резолюция | 2560 x 1440 Up to 120 FPS |
| Процесор | AMD CPU 8X Cores 3.6 GHz (3.4 GHz w/SMT) Custom Zen 2 CPU |
| Честота CPU | Up to 3.60GHz |
| Графичен процесор | AMD 4 TFLOPS, 20 CUs 1.565 GHz Custom RDNA 2 GPU |
| RAM памет | 10 GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| SSD | 512 GB |
| Спецификации на диска | M.2 SSD NVMe PCIe |
| Оптично устройство (Disc) | Не |
| Цвят | Бял |
| Размери | 65 x 151 x 27.5 mm |
| Други | L-PCM, up to 7.1, DTS 5.1, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD with Atmos |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
