Кутии
Конзола Microsoft Xbox Series X 1000 GB Wi-Fi White
740.00 €
/ 1447.31 лв.
Спечели 740 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 66099
| Производител | Microsoft |
| Продуктов код | 196388363902 |
| Гаранция | 12 месеца |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Процесор | AMD 8X Cores 3.8 GHz (3.66 GHz w/SMT) Custom Zen 2 CPU |
| Честота CPU | Up to 3.8 GHz |
| Графичен процесор | AMD GPU 12 TFLOPS, 52 CUs 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU |
| RAM памет | 16 GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| SSD | 1 TB |
| Спецификации на диска | M.2 SSD NVMe PCIe |
| Оптично устройство (Disc) | 4K UHD Blu-ray |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
