Кутии
Конзола Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition 1TB SSD Wi-Fi White
600.00 €
/ 1173.50 лв.
Спечели 600 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 46605
| Производител | SONY |
| Продуктов код | 711719020172 |
| Гаранция | 12 месеца |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Процесор | 3.5GHz, 8-core AMD Zen 2 / 3.5GHz, 8-core AMD Zen 2 |
| Честота CPU | up tp 3.50 GHz |
| Графичен процесор | 10.3 teraflop RDNA 2 GPU / 10.3 teraflop RDNA 2 GPU |
| RAM памет | 16 GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| SSD | 1 TB |
| Спецификации на диска | M.2 SSD NVMe PCIe |
| Оптично устройство (Disc) | 4K UHD Blu-ray |
| Цвят | Бял |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
