Кутии
Конзола Sony PlayStation 5 PRO 2TB
870.00 €
/ 1701.57 лв.
Спечели 870 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 58766
| Производител | SONY |
| Продуктов код | KSLSONPS50061 |
| Гаранция | 12 месеца |
| Резолюция | 7680 x 4320 (8K) |
| Процесор | 8‑ядрен AMD Ryzen Zen 2 с 16 нишки (threads), работещ с честота до около 3.85 GHz |
| Честота CPU | Up to 3.85 GHz |
| Графичен процесор | 60 compute units (CU) базирани на RDNA 2 архитектура с елементи от RDNA 3 и RDNA 4 ray‑tracing cores Peak performance: приблизително 16.7 TFLOPS |
| RAM памет | 16 GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| SSD | 1 TB |
| Спецификации на диска | M.2 SSD NVMe PCIe |
| Оптично устройство (Disc) | 4K UHD Blu-ray |
| Цвят | Бял |
| Други | CFI-7121 |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
