Кутии
Памет Adata XPG GAMMIX D35 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Black - AX4U32008G16A-DTBKD35
164.00 €
/ 320.76 лв.
Спечели 164 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 37361
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Продуктов код | AX4U32008G16A-DTBKD35 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR4 |
| Капацитет | 16GB |
| Честота на паметта (MHz) | 3200 |
| Модули | 2 x 8GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL16 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 96 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
