Кутии
Памет Corsair Vengeance RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 AMD EXPO - CMH64GX5M2B6000Z30
981.00 €
/ 1918.67 лв.
Спечели 981 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 41157
Купи на изплащане
Последна бройка на промо цена!
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CMH64GX5M2B6000Z30 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 64GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 32GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL30 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.4 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Други | AMD EXPO Memory |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
