Кутии
Памет Corsair Vengeance White RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 EXPO/XMP - CMH32GX5M2E6000Z36W
534.00 €
/ 1044.41 лв.
Спечели 534 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 56585
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CMK32GX5M2E6000Z36W |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 999 месеца |
| Цвят | Бял |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
