Кутии
Памет G.SKILL Aegis 16GB DDR4 3000MHz CL16
150.00 €
/ 293.37 лв.
Спечели 150 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 20214
Купи на изплащане
| Производител | G.SKILL |
| Продуктов код | F4-3000C16S-16GISB |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR4 |
| Капацитет | 16GB |
| Честота на паметта (MHz) | 3000 |
| Модули | 1 x 16GB |
| Радиатор | Не |
| Латентност (CL) | CL16 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
