Кутии
Памет G.SKILL Aegis 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL36 XMP/EXPO - F5-6000J3636F32GX2-IS
1156.00 €
/ 2260.94 лв.
Спечели 1 156 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53502
Купи на изплащане
| Производител | G.SKILL |
| Продуктов код | F5-6000J3636F32GX2-IS |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 64GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 32GB |
| Радиатор | Не |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
