Кутии
Памет G.SKILL Flare X5 Black 64GB (2x32GB) DDR5 5600MHz CL36 - F5-5600J3636D32GX2-FX5
1163.00 €
/ 2274.63 лв.
Спечели 1 163 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 35060
Купи на изплащане
| Производител | G.SKILL |
| Продуктов код | F5-5600J3636D32GX2-FX5 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 64GB |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Модули | 2 x 32GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.25 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
