Кутии
Памет G.SKILL Trident Z Neo RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3200Mhz CL16
395.00 €
/ 772.55 лв.
Спечели 395 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 12642
Купи на изплащане
| Производител | G.SKILL |
| Продуктов код | F4-3200C16D-32GTZN |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR4 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 3200 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL16 |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 99 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
