Кутии
Памет G.SKILL Trident Z Neo RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz CL16
413.00 €
/ 807.76 лв.
Спечели 413 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 18958
Купи на изплащане
| Производител | G.SKILL |
| Продуктов код | F4-3600C16D-32GTZNC |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR4 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 3600 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL16 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 99 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
