Кутии
Памет G.SKILL Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3200Mhz
386.00 €
/ 754.95 лв.
Спечели 386 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 12634
Купи на изплащане
| Производител | G.SKILL |
| Продуктов код | F4-3200C16D-32GTZR |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR4 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 3200 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL16 |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 99 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
