Кутии
Памет G.SKILL Trident Z5 Black RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 - F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK
600.00 €
/ 1173.50 лв.
Спечели 600 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 28625
Купи на изплащане
| Производител | G.SKILL |
| Продуктов код | F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
