Кутии
Памет Kingston FURY Beast Black 16GB DDR4 3600MHz CL18 - KF436C18BB/16
240.00 €
/ 469.40 лв.
Спечели 240 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 26138
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | KF436C18BB/16 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR4 |
| Капацитет | 16GB |
| Честота на паметта (MHz) | 3600 |
| Модули | 1 x 8GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL17 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
