Кутии
Памет Kingston FURY Beast Black 64GB (2x32GB) DDR5 5200MHz CL40 - KF552C40BBK2-64
1064.00 €
/ 2081.00 лв.
Спечели 1 064 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 32879
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | KF552C40BBK2-64 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 64GB |
| Честота на паметта (MHz) | 5200 |
| Модули | 2 x 32GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL40 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.25 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
