Кутии
Памет Kingston Fury Beast RGB 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz CL36 EXPO - KF556C36BBEA-16
250.00 €
/ 488.96 лв.
Спечели 250 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50795
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | KF556C36BBEA-16 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 16GB |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Модули | 1 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.4 V |
| Гаранция | 96 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
