Кутии
Памет Kingston FURY Beast White RGB EXPO 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL36 - KF560C36BWEAK2-64
1090.00 €
/ 2131.85 лв.
Спечели 1 090 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 40023
Купи на изплащане
Цената е валидна до изчерпване на количествата!
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | KF560C36BWEAK2-64 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 64GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 32GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят | Бял |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
