Кутии
Памет Kingston FURY Renegade Pro 128GB (4x32GB) DDR5 6400MHz CL32 RDIMM - KF564R32RBE2K4-128
4233.00 €
/ 8279.03 лв.
Спечели 4 233 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 60677
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | KF564R32RBE2K4-128 |
| Съвместимост | Сървър |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 128GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6400 |
| Модули | 4 x 32GB |
| Радиатор | Не |
| Латентност (CL) | CL32 |
| Корекция на грешки (ECC) | Да |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.4 V |
| Гаранция | 999 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
