Кутии
Памет Kingston FURY Renegade Pro 64GB (4x16GB) DDR5 5600MHz CL28 RDIMM - KF556R28RBEK4-64
2090.00 €
/ 4087.68 лв.
Спечели 2 090 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 60679
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | KF556R28RBEK4-64 |
| Съвместимост | Сървър |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 64GB |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Модули | 4 x 16GB |
| Радиатор | Не |
| Латентност (CL) | CL28 |
| Корекция на грешки (ECC) | Да |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 999 месеца |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
