Кутии
Памет Kingston Server 16GB DDR5 CSODIMM 6400MHz CL52 1Rx8 - KVR64V52BS8-16
277.00 €
/ 541.76 лв.
Спечели 277 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55874
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | KVR64V52BS8-16 |
| Съвместимост | Сървър |
| Тип RAM | DDR5 CSODIMM |
| Капацитет | 16GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6400 |
| Модули | 1 x 16GB |
| Радиатор | Не |
| Латентност (CL) | CL52 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.1 V |
| Гаранция | 999 месеца |
| Цвят | Зелен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
