Кутии
Памет QNAP RAM-16GDR4A0-UD-2400 16GB DDR4 RAM 2400MHz UDIMM
247.00 €
/ 483.09 лв.
Спечели 247 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 37873
| Производител | QNAP |
| Продуктов код | RAM-16GDR4A0-UD-2400 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR4 |
| Капацитет | 16GB |
| Честота на паметта (MHz) | 2400 |
| Модули | 1 x 16GB |
| Радиатор | Не |
| Латентност (CL) | CL17 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят | Зелен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
