Кутии
Памет Team Group Elite Plus 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz CL46 Black - TPBD532G5600HC46DC01
461.00 €
/ 901.64 лв.
Спечели 461 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52071
Купи на изплащане
| Производител | Team Group |
| Продуктов код | TPBD532G5600HC46DC01 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Не |
| Латентност (CL) | CL46 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.1 V |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
