Кутии
Превключвател Power Delivery Unit Inter-Tech SA-0416EU, 4x EU sockets
172.00 €
/ 336.40 лв.
Спечели 172 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48607
Desktop device for four switchable sockets, which can be managed via web interface or SNMP.
All outputs can be switched individually via remote access.
Due to its small dimensions, the device is particularly suitable for home and office use or small server systems.
| Производител | INTER-TECH |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Превключвател |
| Капацитет | 16A/ 3680W |
| Изходни конектори | 4 x EU sockets, 1 x C20 |
| Входно напрежение | AC 100 - 240 V~, 50/60 Hz |
| Входни конектори | AC 100 - 240 V~, 50/60Hz |
| Цвят | Черен |
| Тегло (кг) | 1.69 kg. |
| Интерфейс | 1x RJ45, 10/100M TCP/IP, UDP, HTTP, HTTPs, DHCP, SNMP, Mail |
| Размери | 258 x 212 x 71 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
