Кутии
UPS POWERWALKER VFI 1500 ICR IoT PF1 1500VA/ 1500 W, On-Line
468.00 €
/ 915.33 лв.
Спечели 468 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 49150
| Производител | POWERWALKER |
| Изходни конектори | 8x IEC C13 |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 110-300 VAC |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 3 |
| Изходна честота | ±0,2Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Възможност за добавяне на допълнителни батерии |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 3ч до 90% |
| Шум | < 45dB |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
