Кутии
UPS POWERWALKER VFI 1000 ICR IoT PF1 1000VA/ 1000 W, On-Line - ОСТАНЕТЕ ВЪВ ВРЪЗКА В ОБЛАКА!
412.00 €
/ 805.80 лв.
Спечели 412 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 44815
| Производител | POWERWALKER |
| Изходни конектори | 8x IEC C13 |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Софтуер | Winpower |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 3 |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Изходна честота | ±0,2Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Възможност за добавяне на допълнителни батерии |
| Време за зареждане | 3ч до 90% |
| Шум | < 45dB |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
