Кутии
UPS POWERWALKER VI 1500 R1U, 1500 VA Line Interactive
361.00 €
/ 706.05 лв.
Спечели 361 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 45567
| Производител | POWERWALKER |
| Капацитет | 1500VA |
| Изходни конектори | 4x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 6V/9Ah |
| Софтуер | PowerMaster |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване 0.4min, 50% натоварване 8.7min |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 165-290 VAC |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Типоразмери | Слим 1U |
| Брой батерии | 4 |
| Входна честота | 45Hz - 55Hz |
| Тегло (kg) | 16,2 kg |
| Изкривявания номинален волтаж | ≦ 3 % THD линеен товар; ≦ 5 % THD нелинеен товар; |
| Изходна честота | ±0,05Hz |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB порт, RS-232 порт, разширителен слот - 1, EPO порт |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
