Кутии
Видео карта ASUS TUF GAMING RADEON RX 9070 XT COD BO7 Speical Edition OC 16GB GDDR6
986.00 €
/ 1928.45 лв.
Спечели 986 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68074
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90YV0L76-M0NM00 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Frequency: 2500 Mhz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| OpenGL | OpenGL®4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 3 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 330 x 140 x 62.5 mm |
| Дължина (мм) | 330 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
