Кутии
Видео карта Sapphire Radeon RX 9070 XT Nitro+ Gaming OC PhantomLink Polar Aurora - 11348-09-20G
986.00 €
/ 1928.45 лв.
Спечели 986 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66987
Купи на изплащане
Моделът RX 9070 XT Nitro+ PhantomLink Polar Aurora (11348-09-20G) използва нова система PhantomLink / GC-HPWR, при която захранването може да идва директно през дъното (подобно на ASUS BTF)
картата работи със специални PhantomLink/BTF дъна
има и стандартен 12V-2×6 конектор, но основната идея е скрит кабел през motherboard
| Производител | Sapphire |
| Продуктов код | 11348-09-20G |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock: 3060 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3.2 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 330 x 141 x 64 mm |
| Дължина (мм) | 330 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Power Consumption | 330W |
| Other | PhantomLink/BTF дъна |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
